Klaster w mediach

01 Cze 2017

Udział Klastra Lubelska Medycyna w The high-level EU Cluster mission to USA

W dniach 15-19 maja 2017 r. Klaster Lubelska Medycyna, reprezentowany przez Marzenę Strok-Sadło – Członka Zarządu Klastra, brał udział w The high-level EU Cluster mission to USA, mającej na celu wsparcie współpracy transgranicznej klastrów w zakresie budowania kooperacji biznesowych oraz rozwoju działalności badawczo-rozwojowej i innowacyjnej. Klaster Lubelska Medycyna został wybrany jako jeden z 19 klastrów z Europy oraz jeden z 3 klastrów z Polski.

Więcej informacji o misji oraz wypowiedzi uczestników wyjazdu dostępne są na stronach:

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

02 Lut 2017

Współpraca w Klastrze Lubelska Medycyna

W grudniowym wydaniu Miesięcznika Lubelskiej Izby Lekarskiej Medicus ukazał się wywiad z Marzeną Strok-Sadło – Członkiem Zarządu Klastra Lubelska Medycyna. W rozmowie z Anną Augustowską opowiada o strukturze Klastra, realizowanych projektach, współpracy oraz celach na najbliższe miesiące.

Wywiad dostępny jest tutaj. Zachęcamy do lektury.

07 Paź 2016

Klaster Lubelska Medycyna wśród inicjatyw inspirujących biznes

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Panem Prezydentem Krzysztofem Żukiem na temat otwartości, przyjazności, przedsiębiorczości i akademickości Lublina. Powyższe cechy umożliwiają realizację projektów takich jak platforma współpracy Klaster Lubelska Medycyna. Wywiad dostępny jest tutaj.

18 Lip 2016

Wyróżnienia projektu Klaster Lubelska Medycyna

Klaster Lubelska Medycyna został wyróżniony w krajowym etapie Konkursu „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2016”. Celem Konkursu jest wyróżnienie w sześciu kategoriach najlepszych promotorów przedsiębiorczości w Europie, przedstawienie najlepszych praktyk w dziedzinie przedsiębiorczości, zwiększenie społecznej świadomości roli przedsiębiorców, a także inspirowanie potencjalnych przedsiębiorców. Informacje o wszystkich nagrodzonych projektach dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju.