Klaster w mediach

18 Wrz 2017

Powołanie Lubelskiego Konsorcjum Turystyki Medycznej

We wrześniowym wydaniu Miesięcznika Lubelskiej Izby Lekarskiej „Medicus” ukazał się artykuł o powołaniu Lubelskiego Konsorcjum Turystyki Medycznej. Tekst dostępny jest w wersji elektronicznej tutaj.

Zapraszamy do lektury.

01 Cze 2017

Udział Klastra Lubelska Medycyna w The high-level EU Cluster mission to USA

W dniach 15-19 maja 2017 r. Klaster Lubelska Medycyna, reprezentowany przez Marzenę Strok-Sadło – Członka Zarządu Klastra, brał udział w The high-level EU Cluster mission to USA, mającej na celu wsparcie współpracy transgranicznej klastrów w zakresie budowania kooperacji biznesowych oraz rozwoju działalności badawczo-rozwojowej i innowacyjnej. Klaster Lubelska Medycyna został wybrany jako jeden z 19 klastrów z Europy oraz jeden z 3 klastrów z Polski.

Więcej informacji o misji oraz wypowiedzi uczestników wyjazdu dostępne są na stronach:

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

02 Lut 2017

Współpraca w Klastrze Lubelska Medycyna

W grudniowym wydaniu Miesięcznika Lubelskiej Izby Lekarskiej Medicus ukazał się wywiad z Marzeną Strok-Sadło – Członkiem Zarządu Klastra Lubelska Medycyna. W rozmowie z Anną Augustowską opowiada o strukturze Klastra, realizowanych projektach, współpracy oraz celach na najbliższe miesiące.

Wywiad dostępny jest tutaj. Zachęcamy do lektury.

07 Paź 2016

Klaster Lubelska Medycyna wśród inicjatyw inspirujących biznes

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Panem Prezydentem Krzysztofem Żukiem na temat otwartości, przyjazności, przedsiębiorczości i akademickości Lublina. Powyższe cechy umożliwiają realizację projektów takich jak platforma współpracy Klaster Lubelska Medycyna. Wywiad dostępny jest tutaj.