Uzdrowisko Nałęczów S.A.

Adres:

Al. Małachowskiego 5, 24-140 Nałęczów

WWW:

www.uzdrowisko-naleczow.com.pl

Specjalizacje:

Pobyty: diagnostyczne, rehabilitacyjne w zakresie ortopedii, w zakresie rehabilitacji kardiologicznej, kuracje kardiologiczne, wczasy profilaktyczno-zdrowotne, Medical SPA, SPA.

Opis:

Nałęczów to jedyne w Polsce jedno profilowe Uzdrowisko Kardiologiczne. Stanowi znakomity przykład połączenia tradycyjnego „uzdrowiska”, jako zespołu sanatoryjnego z nowoczesnym centrum SPA &Wellness.

Oferuje nowoczesną bazę zabiegową oraz  wysokiej klasy urządzenia do diagnostyki i rehabilitacji kardiologicznej. Kuracje w Nałęczowie to  możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu, regeneracji sił fizycznych i psychicznych. Znajduje się tutaj Szpital Kardiologiczny, ale również obiekty, w których wykonywane są zabiegi z zakresu: fizykoterapii, hydroterapii, rehabilitacji ruchowej, przyrodolecznictwa oraz światłolecznictwa. Nałęczów oferuje nowoczesne hotele SPA z komfortowo urządzonymi pokojami, restauracjami, salami konferencyjnymi, gabinetami kosmetycznymi oraz kompleks basenowy Atrium z basenem białej glinki, barem i kręgielnią.